aktualności

aktualności

Ponownie otwieramy dla Państwa salę restauracyjną z obsługą kelnerską. Pomieszczenie dostępne będzie tylko w weekendy od godziny 12:00 do 21:00. Aktualne menu restauracyjne dostępne u obsługi. W upalne dni proponujemy także stoliki pod parasolem dostępne w naszym ogródku. Serdecznie zapraszamy i bardzo cieszymy się, że możemy Państwa ugościć. 

Dania dnia oraz sezonowe publikujemy na Instagramie i Faceboooku.
20-05-2020

Wracamy do Was!

Szanowni Goście!
Z przyjemnością informujemy, że od 18 maja nasza restauracja wznowiła działalność. Zapraszamy na pyszne dania z naszego menu. Dania dnia oraz sezonowe publikujemy na Instagramie i Faceboooku. Do Państwa dyspozycji mamy przestronne sale oraz ogródek. Zapraszamy codziennie w godzinach od 11 do 20.
Szanowni Goście!
Od soboty 9 maja zapraszamy ponownie po pyszne dania z naszego menu. Jedzenie serwujemy na wynos. Zamówienia telefonicznie lub na miejscu. Czas oczekiwania możecie Państwo umilić sobie w naszym ogrodzie. Zapraszamy codziennie w godzinach od 11 do 20. Na naszym Instagramie oraz Facebooku znajdą Państwo informację o daniach dnia i daniach sezonowych, polecamy być z Nami na bieżąco!